GIMNASTYKA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNA

mgr Renata Zielińska

Programem gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej objęte są dzieci z wadami postawy ciała z klas 0 – III. Zapisy dokonywane są na podstawie skierowania lekarskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w sali ćwiczeń korekcyjnych nr 107

 

Raz w roku organizowane są spotkania z rodzicami w celu akceptacji i udziału rodziny w długotrwałym procesie korekcyjnym dla wspólnego mobilizowania i aktywizowania dziecka w podejmowaniu dodatkowego wysiłku w trosce o własne zdrowie.

W ramach dyżuru dla rodziców w sali 107, odbywają się indywidualne spotkania z rodzicami dzieci uczęszczających na gimnastykę korekcyjno-kompensacyjną w formie konsultacji i instruktażu ćwiczeń domowych.

W poniedziałki w godz. 14.40-15.35 odbywają się zajęcia zespołu Marionetki w dotychczasowym składzie. We wtorki w godz. 13.55-14.40 zajęcia zespołu Gold Stars.

W środy i piątki odbywają się także zajęcia gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i gimnastyka kompensacyjna dla dzieci z klas IV - VI i gimnazjalnych prowadzone przez nauczyciela GOKF-u mgr Renatę Zielińską.

 2014 12014 2

 

 

 

 

 

 

 

Zestawy ćwiczeń domowych opracowane dla dzieci z wadami postawy:

2011 ZKPIG13 - Gimnastyka korekcyjna.
Powered by Joomla 1.7 Templates